SESJA ZDJĘCIOWA

Serdecznie zapraszam Państwa pociechy na sesję zdjęciową, która odbędzie się w dniach 7-8 maj w Państwa placówce. Od razu zaznaczę, że jak któregoś dzieciaczka nie będzie w tych dniach w przedszkolu jest możliwość zrobienia zdjęć w innym terminie w moim studiu w Maciejowicach ul. Kościuszki 8, po wcześniejszym umówieniu się.
Specjalizuję się w sesjach dziecięcych, przykładam ogromną wagę do szczegółów, dlatego chciałabym poprosić byście Państwo zwrócili uwagę na kilka detali:
strój- proszę by dzieci miały białe bluzeczki bez aplikacji, najlepiej gładkie, bez żadnych wzorów + dżinsy jednolite bez naszywek, ew dziewczynki mogą mieć spódniczki takie szkolne zwykłe granatowe/ plisowane (tylko nie cekinowe)
– do portretów można mieć np. marynarkę, sweterek
– dzieci będą pozować na boso
– proszę by dzieciaczki nie miały żadnych tatuaży na rękach czy dziewczynki częściowego lakieru na paznokciach.
– proponuję zwrócić uwagę na fryzurę czy drobne dodatki do włosów, opaseczki czy kokardeczki. Dla dziewczynek sprawdzą się dwa warkocze czy dwa kucyki.

Zakup zdjęć nie jest przymusowy, ale proszę by wszystkie dzieci podeszły do tych zdjęć, tak by nikogo nie zabrakło na tablo. Zamówienia będziemy dokonywać przez stronę mafelo. Przedstawiłam Państwu różne warianty cenowe do wyboru. Zostawię w placówce karteczki do wypełnienia, wpisujemy imię i nazwisko dziecka i przy poszczególnych rubrykach proszę byście Państwo zaznaczyli które produkty najbardziej Państwa interesują. Np. jeśli ktoś będzie zainteresowany samym tablem to niech zaznaczy przy tablu krzyżyk, dla mnie to będzie informacja, że nie muszę robić dziecku portretu.

 

Ułatwienia Dostępności