Pasowanie na Przedszkolaka 2021

Dnia 14.10. 2021 r. odbyło się w naszym przedszkolu  pasowanie na przedszkolaka połączone z Dniem Edukacji Narodowej. To była także pierwsza tak ważna uroczystość dla nowo przybyłych dzieci. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami. Rozpoczęliśmy  od krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej dzieci obiecały, zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania. Z tej okazji również w naszym przedszkolu gościliśmy ks. Andrzeja Oworuszko i przedstawicielki Rady Rodziców, Panią Karolinę i Panią Iwonę, które w imieniu rodziców naszych wychowanków złożyły życzenia z okazji naszego święta. Na zakończenie dzieci miały słodką niespodziankę, przy akompaniamencie fanfar wjechały piękne torty upieczone przez Panie w przedszkola, za co bardzo dziękujemy, a w szczególności Pani Małgorzacie Nakoniecznej. Tort był naprawdę przepyszny, dzieci chętne mogły otrzymać dokładkę.

Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil  w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.

Ułatwienia Dostępności